Näytetään tulokset 2029–2040 / 2977
Näytä: 3 4 5
Sidoslevy 102/100 mm.
Lisävaruste siivouskaapin 070637 helppoon kiinnitykseen.
Siivouskomerosarja sisältää kemikaalikaapin + kiskon, kaksi laatikkoa kiskoineen sekä letkukaaren. Väri tumman harmaa/musta. Materiaali muovi/teräs. Mitat (LxSxK): kemikaalikaappi 305 x 260 x 356 mm, laatikot 190 x 530/430 x 90 mm, letkukaari 50 x 120 x 60 mm.
Antrasiitin värinen siivouskomeron seinäkiinnitteinen lankahylly, jossa kolme tasoa, letkupidike ja koukut. Valmistettu Suomessa.
Monikäyttöinen ja laadukas siivousvälineteline, jolla pidät siivouskaapin järjestyksessä. Valmistettu Suomessa. Siivoustelineessä on kaksi tarvikehyllyä, paikka imuriletkulle ja kolme koukkua esim. pyyheiden ripustukseen. Antrasiitin värinen siivousteline on helppo asentaa eikä vaadi kasaamista: asennus kahdella ruuvilla seinään tai kaapin sisään ja tuote on käyttövalmis. Siivousvälineteline sopii myös muuhun käyttöön kuin siivouskaappiin. Autotallissa voit säilyttää siinä puutarhaletkun, letkun suulakeosat sekä autonhoitotarvikkeet kuten pesuaineet ja vahat.
Käytännöllinen teline imurin letkulle ja silityslaudalle tai pitkille siivousvälineiden varsille. Materiaali teräs, väri hopea.
Laatikkoon etulevyn taakse asennettava, taittuva silityslauta säästää tilaa kodinhoitohuoneessa. Mekanismissa on säädettävä leveys 362 - 500 mm. Rungon minimisyvyys 510 mm, laudan pituus avattuna 950 mm. Silityslaudan päällä on harmaa-valkoraidallinen kangas. Kangas sisältyy mekanismiin.
Rafix 20 sitova rungon kasaushela, helppoon ja nopeaan kaappirungon kasaamiseen. Voi käyttää myös sitovana hyllyn kannakkeena. Käyttö ei vaadi levyosien päätyporausta. Käytetään yhdessä Rafix 20 pultin 031063 kanssa. Helan kiristäminen on helppoa PZ2 ruuvimeisselillä, koska vääntiö on 25° kulmassa 16 mm tai sitä paksummalle levylle, poraussyvyys 12,7 mm.
Aidosta luonnonkivestä valmistettujen Slate Lite - kivilevyjen pinnat ovat kiven tapaan uniikit. Levy on 2mm vahvuinen ja sen työstäminen onnistuu standardityökaluilla. Levy liimataan paikoilleen joko liimalla tai laastilla ja viimeistellään kyllästeaineella (113660 kylläste, 1 litra). Kuumailmapuhaltimen avulla levy on mahdollista asentaa kaartuviin kohteisiin. Kivilevyistä myös saatavilla läpikuultavia versioita toimitusmyynnin kautta. Toimitusmyyntituotteiden saatavuus noin 1-2 viikkoa.
Aidosta luonnonkivestä valmistettujen Slate Lite - kivilevyjen pinnat ovat kiven tapaan uniikit. Levy on 2mm vahvuinen ja sen työstäminen onnistuu standardityökaluilla. Levy liimataan paikoilleen joko liimalla tai laastilla ja viimeistellään kyllästeaineella (113660 kylläste, 1 litra). Kuumailmapuhaltimen avulla levy on mahdollista asentaa kaartuviin kohteisiin. Kivilevyistä myös saatavilla läpikuultavia versioita toimitusmyynnin kautta. Toimitusmyyntituotteiden saatavuus noin 12 viikkoa.
Copyright © 2026 HelatukkuPidätämme oikeudet muutoksiin.